ערב משחרר


מוזיקה שקטה, אני סוגרת את האור ומשאירה רק מנורה קטנה. אתה שוכב על המיטה ענקית. אני נכנסת לחדר לבושה בחלוק שחור. אני מתקרבת אליך עם שתי כוסות יין אדום. נותנת לך כוס אחד ומתיישבת עליך. לגימה של יין. היום, במפגש אינטימי הזה, אני רוצה לעשות הכל בשבילך. אני אשלח אותך לעולם אחר – עולם של הנאה. 
עוד לגימה, נשיקה בטעם של יין אדום. האצבעות מתחילות לשחק עם השיער. אני מתיישבת ליד, ככה שתרגיש רק את הידיים שלי. סוגרת את העיניים שלך. הרגשות שלך על המקסימום. הידיים שלי גולשות על הגוף שלך. אני נותנת נגיעות עדינות, רק עם קצות האצבעות. לפעמים אני שורטת אותך עם הציפורניים. הידיים גולשות על כל הגוף בתנועות מקריות. אתה לא יודע איפה הם יהיו עוד שניה. אני  מנגנת על הגוף שלך כמו על כלי נגינה. אני יורדת למטה ונוגעת עם הלשון על הצוואר, יורדת יותר למטה. הנשימה החמה שלי פוגעת על החזה. כאן אני עוצרת לשניה ומתחילה ללקק פטמה. נושכת אותה, הציפורניים שלי משאירות סימנים על הצעות שלך. שוב פעם מתיישבת עליך, אתה מרגיש את הכוס הרטוב שלי. עם הנשיקות אני יורדת למטה. 
השיער הפזור שלי מדגדג את הגוף. עוצרת ליד הראש של הזין, הוא מתרומם בהמתנה. עוד לא. אני מלקקת את הבטן ליד, ממש ליד. הלשון  שלי יורד למטה וסוף סוף נוגע בזין שלך. האצבעות מלטפות את הביצים שלך ואז גם השפתיים מצטרפים. אני מתחילה לנועה למעלה לכל האורך של הזין, הוא רועד בהמתנה. אתה מסתכל עלי ואני רואה תשוקה בוערת בעיניים שלך. אני נוגעת עם השפתיים על הראש, איך אני רוצה אותה… אתה מרגיש את הלשון שלי רוקד על הזין. זהו, אני לא יכולה יותר, אני רוצה לטעום את הזין שלך. אני תופסת אותו עם השתיים. מתחילה למצוץ. אני מרגישה אותו מחליק דרך השפתיים לתוך הפה. אני מכניסה אותו באיטיות, הוא נתקע בגרון. קצת מאמץ והוא נכנס יותר עמוק. זאת חדירה הראשונה לתוך הגרון שלי. עוד יותר עמוק, אני עוצרת. אז אני מתרומת חזרה והראש מחליק חזרה לתוך הפה. אני עוזרת לעצמי עם היד במן שהלשון משחק עם הזין. התשוקה כמעט קורעת אותי לחתיכות, אני מסתכלת לתוך העינים שלך ןמתחילה ללטף את השדיים שלי. ואז שוב פעם מורידה את הראש על הזין. אתה מוחץ את הראש שלי עם הידיים ככה שכל הזין נכנס לתוך הגרון שלי. אתה כבר לא מסוגל להחזיק את עצמך בידיים ומתחיל לזיין את הגרון שלי. 
אני משתחררת לשניה, נושמת לשניה ואז שוב פעם יורדת למטה. כן, תזיין אותי יותר חזק, ככה שהגרון שלי יכאב. דמעות יורדות מהעיניים ורוק נוזל על הזין מהפה. ואז אתה גומר וממלא את הפה שלי בנקטר מתוק.