עבודת יד

אני יכולה לדבר שעות על איך שאני מאוננת, כמובן עם יש מי שרוצה לשמוע. אפשר לספר בצורה מאוד צבעונית על איך אני משחקת עם עצמי, למשל עם המים כאשר אני במקלחת, או דרך מכנסיים כאשר אני יושבת עם ספר מול השולחן הענק שלי בזמן שאני נלחמת עם הפחד שמישהו יכנס ויראה אותי, או על הרצפה בחדר שלי כאשר אין אף אחד בבית, או במטבח בזמן שאני רואה סרט כלשהו, או כשאני מדברת איתך….

כמובן שמקום מיוחד ברשימה של המקומות האלה תופסת המיטה שלי, שם נולדות כמעט כל הפנטזיות שלי ושם אחרי זה אני מגשימה אותם במפגשים האינטימיים שלי. לרב אני מאוננת בלילה, לפני השינה, כאשר הדמיון משגע אותי אם החוסר גבולות שלו, ברגעים האלה אני מתחילה לנצל דברים שהיו הישג ידי שיש בבית: דאודורנטים (מהדק ביותר ועד לכל כך עבה שזה מפתיע אותי שהוא נכנס), עטבי כביסה (החזקים ביותר שמצאתי) ועוד דברים שונים.

אני מתחילה מזה שמדליקה מוזיקה שקטה, לקוחת את הדברים שאני אצטרך ושמה ליד המיטה. אני מכבה את האור ונשכבת במיטה, למרות שמאוד חם בחדר( והולך להיות חם יותר) אני מכסה את עצמי עם שמחה, ככה אני אוהבת. אחרי השיחה איתך אני כבר על הקצה, החרמנות עולה ודורשת שחרור.

אני מורידה את היד למטה – לאזור הרגיש שלי, כל הרגשות שלי כבר שם. האצבע בכושי נוגע על השעירות למטה, בין הרגליים, אבל אני מרגישה את החום שיוצא מבפנים. אני מצמידה את אצבעה חזק יותר, נוגעת איתו בכניסה לכוס שלי. הכל שם חם, רטוב ומחליק! אני בקטנה, ממש בקטנה, מכניסה את אצבה שלי בפנים ואז כאלו מכת חשמל עוברת בגופי. מהבטן, דרך השדיים עד לפנים וחזרה. אני מרגישה את האש שמתפשט בתוך הגוף שלי ואז חוזר ומתרכז בנקודה אחד בפנים. בגלל ההרגשה הזאת אני מתחילה להיות עוד רטובה, וכל הנוזלים שלי יורדים על הסדין של המיטה.

האצבע שלי רטוב מהמיצים שלי, אני רוצה להכניס אותו לתוכי או לגעת קצת יותר למלה כדי להרגיש עקיצה חזקה של הנאה, אבל אני מחזיקה את עצמי ולא עושה את זה, למרות שכל היצר שלי דורש את זה. במקום זה אני מעבירה עם האצבע הרטובה על הצד הפנימי של הירך שלי ואז על הצד שהני…חוזרת ושוב פעם מכניסה את אצבע בפנים, מורחת את המיצים שלי על השפתיים….

ככל שאני מתקרבת למרכז ההנאה ככה הלב שלי פועם יותר חזה…הבטן שלי בוערת…הפטמות שלי קשות כמו אבן ואני רק רוצה שמישהו יתפוס אותם,ילחץ עליהם, ינשק, ילקק ,ינשוך וידקור אותם. החשק הזה וחרמנות יתרה הופך ליסור שגורם כאבים פיזיים ששורפים אותי מבפנים….

דמיון שלי רק מוסיף אש למדורה ודרך עיניים שלי עוברות כל הסצנות של הסקס שלנו…אנחנו על הרצפה של דירה דיסקרטית, כל כך רצינו אחד את שני שלא הספקנו עד למיטה, הרגליים שלי למלה פרושות חזק לצדדים ואתא מזיין אותי מלמלה בתנועות חזקות ללא רחמים. הנה אני על הברכיים והזין הענק שלך אצלי בפה, העיניים שלי סגורות, אתה תופס את הראש שלי עם הידיים ומתחיל לזיין אותי כל כך עמוק שאני בכושי מצליחה לנשום עד שהזרע החם שלך לא נשפך לתוך הגרון שלי.

הנה אני על המיטה עם ידיים קשורות מאחורי הגב, קשורות כל כך חזק שזה לא נוח וכואב שאני מתחילה לקלל. החיוך האכזרי וערמומי שלך ואז סטירה חזקה. היד שלך במהרה יורד למטה ותופסת אותי חזק בין הרגליים. היד השניה תופסת חזק את הפטמה שלי ומתחילה לסובב. זה כואב… אני מנסה להשתחרר מהכאב בצרחה חזקה, אתה יודעה את זה ומיד חוסם לי את הפה עם היד. אתה מתחיל לזיין אותי עם היד השניה, אני לא מצליחה לא לנשום ולא לצרוח…..

החדר מתחיל להסתובב לנגד עיני ברגע שהאורגזמה המתוקה מנערת את גופי הקרוע …