עבודה כמלווה

שמי ורוניקה ואני נערה. המממ … מה בדיוק זה אומר? ובכן, אני מבלה את זמני עם גברים שאוהבים את הדברים הטובים בחיים. למשל, רק בשבוע שעבר פגשתי אדם מתוק בשם דניאל.

הוא היה בעיר במשך כמה לילות בעסק. בהתחלה הוא לא היה בטוח שהוא מוכן אפילו לבלות עם ליווי עצמאי. אתה יודע איך זה הולך. ראשית אתה מתחיל להסתכל על האתר שלנו. אז אתה רואה רבים מאיתנו ואתה מתחיל לפנטז. גם דניאל הרגיש כך. אבל אז הוא קיבל את האומץ שלו והתקשר אלי. דיברנו זמן מה על מה שהוא מעוניין לעשות יחד. לאחר מכן הסכים להיפגש בפאב המקומי שנקרא מרכז העיר של צ'לסי. זה מקום מאוד עסוק אז אני אפילו לא הייתי בטוח שאני יכול לזהות אותו.

הדבר שאתה באמת צריך לחשוב על אם אתה מחפש לשכור סוכנויות ליווי כדי לקבל גישה אלינו נשים יפות הוא להיות מוכן לקבל קצת כיף טעים. דניאל ואני נפגשנו לבסוף בפינת צ'לסי. הוא היה חמוד מאוד בגיל העמידה. אני אוהב בחורים באמצע שנות ה -40 וה -50 כי הם באמת יודעים איך להתייחס לגברת שהוא יותר מוכן לעשות אותם מאושרים מאוד. אחרי כמה שעות על פני יותר מדי קוסמוס (כן, היינו קצת שיכור) החלטנו שהגיע הזמן לחזור למלון שלו. עכשיו בדרך כלל אני רוצה לקבל מושג כמה אנשי השירותים שלי רוצה ממני. כמה ג'נטלמנים רוצים רק סקס. עכשיו אני אוהב לקבל את זה על בדיוק כמו שאתה כנראה לעשות אבל זוכר, אתה משלם על הזמן שלי. מה שיקרה אחרי זה הוא רק בינך לביני.

דניאל רצה שלי חבילת עיסוי פרימיום, שהוא מאוד פופולרי. זה מתחיל עם לשפשף עמוק מאוד מרגיע למטה עם שמנים אתריים. אני אוהב לעשות אותם בתחתונים ובחזייה כדי שאוכל להיות בטוח ורטוב. זו חוויה ארוטית ואני יכול להבטיח לכם שרבים מאיתנו מלווים עצמאיים הם מומחים בפועל. דניאל היה נרגש מאוד אחרי בערך שלושים דקות של לי לאט לשפשף את כל אותם חלקים חשובים. אחר כך עשינו את דרכנו לחדר השינה בשביל איזה כיף אקזוטי. אתה מכיר את הסוג. הוא היה מדהים וממש גרם לי להרגיש נפלא בידיעה שאני יכול לרצות אותו שוב ושוב כל הלילה. אחד הדברים האהובים עלי לעשות הוא לטפל בך כאילו אתה האדם היחיד על הפלנטה. אז לא להיות ביישן על מה באמת גורם לך להשתולל במיטה. מגיע לך להרגיש את המגע החושני של מותק חם שיודע איך להרגיע אותך ולשים חיוך על הפנים שלך. דניאל ממש שכר אותי במשך שני לילות והיה לנו הרבה זמן אישי יחד להכיר כל חלק של אחד אחר (שוב ושוב). אל תהיה ביישן. תסתכל מסביב לאתר שלנו עכשיו ולאחר מכן להרים את הטלפון ולקרוא אחד או שניים מאיתנו. אנחנו מוכנים לרצות אותך.