חשק לא נגמר

ידעתי שהוא לא לבד ויוצאה כבר שנה עם מישהי אחרת, גם אצלי היה חבר שאהב אותי והיה מוכן להכל בשבילי. אבל לא יכולתי לשכוח אותו. אלה היו יחסים קצרים ומה שנשאר מהם זה רק מספר חוויות על סקס מדהים. בכל מקרה זה היה מזמן והייתי בטוחה שגם עם אני יפגוש אותו ,אנחנו נדבר כמה דקות ובזה זה יגמר.

יום אחד ישבתי עם חברה שלי בבר די ידוע הרגשתי משבט של מישהו. הרמתי את העניים מהשולחן וראיתי אותו. הוא הביט בי עם מבט הצוחק הקבוע שלו, הרגשתי צמרמורת כמו בפגישה הראשונה שלנו. חייכתי לו והמשכתי לדבר עם חברה שלי כאלו שום דבר לא קרה. אבל את האמת מאותו רגע לא שמעתי כבר על מה היא מדברת , כל הערב הסתכלתי עליו בלי שהוא יראה את זה. נזכרתי בהכל ,את הריח שלו, איך הוא עושה לי נעים,,הרגשה של הזין הגדול שלו ביד ובפנים. הבנתי שאני עדיין רוצה אותו.

לחברה שלי התקשרו ,זה היה החבר שלה והיא עזבה אותי לסיים את המשקה שלי לבד. הוא ראה את זה והצטרף לשולחן שלי. דיברנו על דברים שגרתיים, עבודה,חיים ותוכניות לעתיד. זה היה מאוד קל לדבר איתו. שמתי לב שלפעמים כשהוא מרים את הכוס היד שלו רועדת ופטמות הרשות שלי בלטו דרך השמלה די הסגירו את החרמנות שלי. אני ידעתי איך לשלוט ברגשות שלי,אבל לא היום. בגלל זה כשהביאו את החשבון במקום לשלם וללכת הזמנתי חדר פרטי עם נרגילה שהיה פנוי באותו ערב. אני לא יודעת איך זה קרה,אבל רגע אחד אנחנו כמו זו של חברים הולכים לחדר כאשר אנחנו מדברים על פוליטיקה ורגע שני אני שוכבת על השולחן והוא מוריד את התחתונים שלי.

זה היה סקס מהיר ופרועה, כל רגע מישהו היה יכול להיכנס. זה רק חרמן אותנו יותר. שנינו ידנו שאנחנו בוגדים בבני זוג שלנו ולשנינו לא היה אכפת. החושניות, החשק לסקס היו הרבה יותר חזקים מאיתנו באותו רגע. וכשהכל נגמר הסתכלתי לו בעיניים וראיתי את המבט הצוחק הקבוע שלו,המבט שאני כל כך אוהבת.