האל היווני שלי

זה היה ערב מאוד נחמד של חופשה שלי ביוון. לילה מדהים, קוקטיילים טעימים, מסיבות מדהימות. מה עוד צריך? אולי גבר חם. אבל כאשר נכנסתי למועדון לא חשבתי על זה יותר מידי. היה שם כל הרבה תיירים ממדינות שונות. בהתחלה חגגתי עם איטלקי, המשכתי עם בחור בלגי, שתיתי קצת עם פולני…אבל זה לא היה מה שחיפשתי. אז ראיתי אותו והנשימה שלי נעצרה לרגע. זה היה בחור יווני והוא עמד ליד הבר. גוף מושלם, לא מגולח, שיער לא מסודר. העולם שלי התהפך והבנתי שזה גבר הכי יפה שראיתי בחיים שלי.

אני לא מכוערת בעצמי – עיניים כחולות, בלונדינית וגוף סקסי. אני בדרך כלל מסבבת את הראשים של הגברים וגם הבחור היווני הזה לא היה חסין לזה. כמה סודות פיתוי נשיים והוא כבר לא מסוגל להוריד ממני את העיניים שלו. הוא קם, מתקרב אלי, אנחנו רוקדים למרות שאף אחת מאיתנו כבר לא שומע את המוזיקה. לא היה אכפת לי מי הוא, מה השם שלו, בן כמה הוא. אנחנו פשוט רקדנו, בהתחלה הוא נישק את הצוואר שלי ואז הביט בעיניים. הבנתי שאני אבודה, נישקתי אותו בעצמי, זה היה מדהים. איזה ריח היה ממנו! שוב פעם נישקתי אותו וכבר הייתי מסוגלת לעצור.

בלי מילים מיותרות נסענו לדירה דיסקרטית. כבר בכניסה רציתי להוריד ממנו את כל הבגדים, אבל הוא לא מיהר, הוא נהנה מהרגע. כאשר שנינו נשארנו רק בלבני נשים, הוא השכיב אותי על המיטה והתחיל לנשק את הגוף שלי. כל כך מתוק, אבל זה לא מה שריציתי באותו הרגע. היא פתח את החזיה ובעדינות הוריד את התחתונים שלי. לא הבנתי אפילו מתי הוא הספיק להתפשט בעצמו. פתחתי את הרגליים שלי והתחלתי להמתין. אלוהים עד כמה שהזין שלו היה מושלם, כאשר הוא נכנס לתוך הכוס שלי הרגשתי פיצוץ של רגשות בכל הגוף. ראיתי בעיניים שלו תשוקה בוערת שלא ראיתי כזאת בחיים שלי. בהתחלה הוא זיין אותי באיטיות ואז התחיל להגביר את הקצב. גנחתי בלי להתבייש כמה שיותר חזק והוא זיין אותי מהר יותר בכל רגע.

זה היה סקס מדהים, הוא כבר זיין אותי במהירות מטורפת, כל כך מטורפת שהיה לי קשה לנשום. אני קבר קיבלתי מספר אורגזמות, אבל הוא אפילו לא התעייף. הוא הפך אותי על הבטון והכניס לי מאחורה. אבדתי את זרימת הזמן, כאשר הוא סוף סוף גמר לתוך הכוס שלי בקושי זכרתי מי אני בכלל.