בזמן סרט ליווי בירושלים

לא מזמן טיילתי בקניון והחלטתי להיכנס לחנות ספרים לראות עם הגיעה סוף סוף הספר שרציתי. כאשר הסתובבתי בחנות פגשתי ידידה ותיקה שלי – שרית. היא הייתה בחורה מאוד חמודה. היא למדה איתי באותה פקולטה, אבל שנה יותר נמוכה.

היא תמיד הייתה בחורה מאוד צנועה והרבה בנים די מהר הבינו שאין טעם להתחיל איתה. היא הייתה לומדת ריקודים בגיל צעיר, לכן הגוף שלה היה ממש פצצה, ממש כמו דוגמנית, שדיים בגודל מספיק טוב, שיער בלונדיני ארוך, עיניים ירוקות, שפתיים דקות והדבר הכי חמוד זה האודם הלחיים שאף פעם לא ירד מהפנים שלה. קיצור נערת ליווי בירושלים בחיים לא הייתי מסרב למפגש אינטימי איתה.

אמרתי לה שלום והתחלנו שיחה. כרגיל זה היה קשה, אבל די הצלחתי והצלחתי ממש טוב. אחרי כמה דקות הזמנתי אותה לסרט והייתי בטוח שהיא תסרב. אבל להפתעתי היא הסכימה, כנאה זה באמת היה היום שלי.

קניתי כרטיסים לסרט הקרוב וביקשתי אותם לשורה האחרונה, הסברתי לה שככה לפחות אף אחד לא ידבר מאחורינו. ברגע שהתיישבנו במקומות שלנו, ראיתי שהיא פתחה את הכפתור העליון של החולצה שלה. היא תמיד החזיקה את הגב שלה ישר והשדיים של נערת ליווי ירושלים עמדו בצורה ממש יפה. כאשר ראיתי את כל היופי הזה לא יכולתי שלא להתחרמן וכבר בהתחלה של הסרט הזין שלי כבר עמד. אני לא זוכר את הסרט כי כל רגע ממנו חלמתי על הסקס שלי איתה. מי היה מעמים שעוד מאט חלק מהחלום שלי יתגשם.

האמצע הסרט אצל שרית צלצל הטלפון. היא ניסתה להוציא אותו והוא נפל ישר על הביצים שלי. אז כאשר היא ניסתה לחפש אותו בחושך היא תפסה את הזין העומד שלי. היא ליטפה אותי חצי דקה בערך, אז היא התכופפה, פתחה את הרוכסן ולקחה את הזין לתוך הפה. התחלתי להזיע….היא מצצה את הזין העומד שלי עם השפתיים העדינות שלה. היא ליקקה, מצצה, שיחקה איתו ושוב פעם מצצה. ניסיתי לא לגנוח,אבל זה היה קשה. אחרי כמה דקות גמרתי לה לתוך הפה, היא בלעה הכל.